جمع شدن بساط بازار سیاه در ورزشگاه آزادی

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛پس از پایان نشست هم اندیشی مدیران فوتبال و ورزش با صدا و سیما برای آغاز لیگ برتر که به میزبانی وزارت ورزش و جوانان برگزار شد، حسن کریمی در جمع خبرنگاران گفت: نشست امروز شاید دهمین جلسه ای باشد که برای هماهنگی ورود تماشاگران به ورزشگاه ها در وزارت ورزش و جوانان برگزار شد که از اواسط سال قبل این نشست ها شروع شده بود. 

مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور ادامه داد: هدف تمامی این جلسات این است که تماشاگران عزیز با کمترین مشکل و بدون آسیب وارد ورزشگاه ها شوند و با لذت و بدون دغدغه به تماشای مسابقات بپردازند و تیم محبوبشان را تشویق کنند. امروز در واقع مروری بود بر جلسات قبلی تا ببینیم اقدامات انجام شده در این راستا کافی بوده است یا نه؟

وی افزود: مسئولیت استادیوم آزادی با شرکت توسعه است و تعهدات لازم در این خصوص را انجام دادیم. ما 48 گیت ورودی در درب شرقی و 30 گیت هم در درب غربی طراحی و اجرا کردیم که نیازهای تماشاگران را براورده می کند. طراحی بلیط الکترونیک هم انجام شده و به راحتی توسط هر شخصی با ارائه کد ملی از منزل خریداری می شود و علاوه بر سهولت در امر خرید برای تماشاگران مشکلات بازار سیاه هم به این صورت از بین می رود. صندلی ها شماره گذاری شده و افراد یک یا دو ساعت قبل از مسابقه بدون دغدغه به استادیوم می آیند و سر جای خود می نشینند. 

کریمی در پایان تاکید کرد: بلیط فروشی فقط و فقط بر مبنای کارت ملی و شماره ملی است و از تماشاگران خواهش می کنیم رعایت کنند و سر جای خود بنشینند. هیچ کس با کارت ملی شخص دیگری نمی تواند وارد ورزشگاه شود. بلیط کاغذی وجود ندارد و فقط با کارت ملی امکان عبور از گیت برای افراد وجود دارد. در واقع کارت ملی حکم بلیط را هم برای تماشاگران دارد.

251 251

دستگیری متخلف زیست محیطی از طریق فضای مجازی در رومشکان

به گزارش خبرآنلاین لرستان ،محمد احمدی در این خصوص گفت : یگان حفاظت محیط زیست این شهرستان موفق شد از طریق تصاویر منتشر شده در فضای مجازی، یک نفر متخلف را که اقدام به شکار یک قطعه کبک و یک قطعه تیهو نموده بود، شناسایی و دستگیر کند.

احمدی افزود: یگان حفاظت محیط زیست  شهرستان رومشکان پس از کسب اطلاعات کامل و تائید صحت آن و بعد از کسب مجوزهای قانونی، توانست متخلفی که اقدام به انتشار تصاویر شکار شده یک قطعه کبک و یک قطعه تیهو کرده بود را دستگیر کنند.

ارجاع پرونده به مقام قضایی

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان رومشکان گفت: پرونده این متخلف دستگیر شده پس از اخذ جریمه ۳۰۰۰۰۰۰ریالی ضررو زیان به محیط زیست، به همراه مستنداتی که توسط یگان حفاظت محیط زیست شهرستان رومشکان گردآوری شده بود به مقام قضایی شهرستان جهت پیگیری موضوع ارجاع گردید.

۴۶

احضار عضو شورای شهر جدید هشتگرد

مهدی اکبرپور گفت: یکی از اعضای شورای شهر جدید هشتگرد از سال 93 تا 95 به مدت سه سال همزمان که عضو شورای شهر بوده، طی یک قرارداد کارگری، از شهرداری چهارباغ هم حقوق دریافت کرده است.

اکبرپور افزود: پس از مشخص شدن موضوع، این عضو شورا احضار و ملزم به بازگشت دادن وجه شد و تاکنون 500 میلیون ریال بازگشت داده است.

پیش از این، موضوع قرارداد کارگری دو عضو شورای شهر اندیشه و دو عضو شورای شهر چهارباغ  با شهرداری چهارباغ و اندیشه و دریافت حقوق از این شهرداری‌ها بدون حضور در محل کار هم افشا و این افراد نیز ملزم به بازگشت مبالغ دریافتی شده بودند.

گفتنی است شهردار پیشین چهارباغ که به علت پرونده فساد در مدیریت شهری چهارباغ بازداشت شده، نقش موثری در انعقاد این قراردادها داشته است. 

46

شهرداری ارومیه حاضر به صدور رضایتنامه محمدموسوی نیست

سیدمحمد موسوی، بازیکن باتجربه تیم ملی والیبال که با وجود سابقه زیاد در تیم ملی تا به حال بازی در لیگ های خارجی را تجربه نکرده، قبل از شروع بازی های ملی قراردادی را با شهرداری ارومیه امضا کرد.

این بازیکن که گویا قسط اول خود را هم از باشگاه شهرداری ارومیه دریافت کرده، در چند روز اخیر پیشنهاد جدی ای را از لهستان گرفته و خودش علاقه دارد برای اولین بار لژیونر شود.

با این حال مدیران شهرداری ارومیه که روی موسوی به صورت ویژه حساب باز کردند و در شرایطی که مصطفی کارخانه هم این ملی پوش را در ترکیب تیمش دیده است، با جدایی موسوی به شدت مخالف هستند.

بعد از گذشت چند روز پیمان رضایی، مدیرعامل شهرداری ارومیه اعلام کرد هیچ اتفاق جدیدی درباره انتقال موسوی رخ نداده است.

سیدمحمد موسوی نیز از امروز وارد اردوی تیم ملی می شود و بدین ترتیب به نظر می رسد پرونده انتقال او به لهستان بسته شده است؛ مگر اینکه در چند روز آینده این ملی پوش بتواند رضایت شهرداری ارومیه را جلب کند.

46

بعد از ۱۵ سال، ورزشگاه ۱۵۰۰۰ نفری ارومیه افتتاح می‌شود

به گزارش خبرآنلاین آذربایجان‌غربی، ورزشگاه ۱۵۰۰۰ نفری فوتبال ارومیه بعد از تاخیرهای پیاپی، هفته دولت امسال به بهره‌برداری خواهدرسید.

این ورزشگاه که هزینه‌ای بالغ بر ۲۷۵ میلیارد ریال و توسط شرکت توسعه و تجهیز اماکن ورزشی کشور احداث می‌شود در سال ۸۳ کلنگ‌زنی شده و عملیات احداث آن همانند سایر ورزشگاه‌های در دست احداث کشور با تاخیر زیاد به پایان می‌رسد.

در بین ورزشگاه‌های ۱۵۰۰۰ نفری فوتبال کشور، ورزشگاه بجنورد بعد از یک دهه، ورزشگاه قزوین بعد از ۹ سال، ورزشگاه بوشهر بعد از ۱۲ سال، ورزشگاه یاسوج بعد از ۸ سال، ورزشگاه سمنان بعد از ۱۰ سال، ورزشگاه کرمانشاه بعد از ۱۱ سال، فاز یک ورزشگاه شاهرود تنها با ۵۰۰۰صندلی بعد از ۱۰ سال، ورزشگاه کاشان بعد ۹ سال و … از جمله ورزشگاه‌های افتتاح شده هستند و ورزشگاه ارومیه نیز به جمع ورزشگاه‌های ۱۵۰۰۰ نفری افتتاح شده کشور اضافه خواهدشد.

46

افتتاح ششمین جشنواره فرهنگی ورزشی دانشگاه علوم پزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از یاسوج، این جشنواره با همت دانشگاه علوم پزشکی استان با محوریت معاونت توسعه و مدیریت منابع انسانی و همکاری هیات ورزش های همگانی افتتاح شد.

در آیین افتتاحیه این جشنواره برنامه های شاد و متنوع همراه با اجرای بازی های محلی بصورت زنده و موسیقی سنتی به همراه قرعه کشی دهها جایزه اجرا شد.

معاون توسعه و مدیریت منابع انسانی دانشگاه علوم پزشکی استان در حاشیه این مراسم در ججمع خبرنگاران با بیان اینکه در این جشنواره بیش از ۵۰۰ ورزشکار حضور دارند بیان کرد: ششمین جشنواره فرهنگی ورزشی کارکنان دانشگاه علوم پزشکی استان در دو بخش بانوان و آقایان برگزار خواهد شد.

جلال پوران فرد ادامه داد : در بخش آقایان ۶ ورزشکاران ۸ شهرستان استان در ۶ رشته تیمی و انفرادی و بانوان در ۴ رشته به رقابت خواهند پرداخت.

پوران فرد هدف از برگزاری این جشنواره را ایجاد نشاط جسمی و روحی و همدلی کارکنان دانشگاه علوم پزشکی جهت خدمت به هموطنان اعلام کرد و گفت: اعتقاد داریم تمامی کارکنان دانشگاه علوم پزشکی در هر رداه ای جز سفیران سلامت دانشگاه هستند که هم خود و هم خانواده آنان بعنوان سفیران سلامت در راه تندرستی و سلامت در جامعه گام بردارند.

وی اضافه کرد : دانشگاه علوم پزشکی تمامی تلاش خود را جهت برگزاری این گونه جشنواره ها در آینده که به سلامت جسمانی و روحی کارکنان کمک می کند بکار خواهد بست.

46

طراحی پیاده راه چند منظوره حد فاصل دانشگاه خوارزمی تا استانداری

به گزارش خبرآنلاین: احدالله احمدی پرگو اظهار کرد: پروژه طراحی پیاده راه چند منظوره حد فاصل دانشگاه خوارزمی تا استانداری با در نظر گرفتن پتانسیل های موجود در محور از جمله وجود باغات و اراضی بایر در مجاورت آن تهیه شده است.

وی افزود: با توجه به اینکه طرح مذکور در مرحله طراحی حوزه های عام و ویژه محور قرار دارد، لذا جلسه هماهنگی و هم اندیشی تخصصی و کارشناسی، به منظور اخذ نقطه نظرات اعضای شورای اسلامی شهر و همچنین سایر حوزه های ذیربط در خصوص موضوعاتی چون مسیرهای دوچرخه و پیاده، مقاطع عرضی، کاربری ها، نمای جداره ها، توده گذاری ها و … در این معاونت برگزار شد و طرح مشاور مورد بررسی و تحلیل قرار گرفت.

احمدی پرگو ابراز امیدواری کرد: با برگزاری این جلسات و هم اندیشی بین حوزه ای و انجام هماهنگی های لازم،  باید موانع اجرایی و فنی پروژه مرتفع و بستری مناسب جهت اجرایی شدن طرح فراهم شود.

46

نایب قهرمانی اروند در قهرمانی کشور

به گزارش خبرنگار خبرآنلاین از آبادان، در ادامه این رقابت‌ها در بازی دوم روز آخر این دیدارها، دو تیم یزد و کردستان به مصاف هم خواهند رفت و تیم کرمان که به مقام سوم این رقابت‌ها دست یافته است به مصاف چهارمحال بختیاری در دیدار اختتامیه می‌رود.

46

شبکه آب سه منطقه آبادان قطع شد

علیرضا خلیلی نیا در گفت و گو با خبرنگار آنلاین در آبادان اظهار کرد: خطوط توزیع آب مرکز آبادان به دلیل فرسودگی نیاز به تعمیر داشت که به این دلیل آب برخی مناطق این شهر تا بعد از ظهر امروز با قطعی مواجه شده است.

مدیر منطقه آبفا آبادان توضیح داد: در این مدت مناطق کوی کارگر شمالی، کوی کارگر جنوبی و آبادان مرکزی با قطع آب مواجه هستند.

46

رهبر انقلاب: تولیدکنندگان، رزمندگان جنگ اقتصادی هستند

به گزارش خبرآنلاین، به مناسبت فرارسیدن هفته دولت و سالگرد شهادت شهیدان رجایی و باهنر، پیش از ظهر امروز رئیس جمهور و اعضای هیئت دولت با رهبر معظّم انقلاب اسلامی دیدار کردند.

رهبر انقلاب اسلامی در این دیدار بر ضرورت تعییر نگاه به تولیدکننده به‌عنوان رزمنده جنگ اقتصادی و لزوم جهت‌گیری و هدف‌گذاری پیشرفت اقتصادی به سمت تأمین عدالت و ریشه‌کن کردن فقر تاکید کردند.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای هم‌چنین فرمودند: مسئولان وزارتخانه‌ها و دستگاه‌های مرتبط با مقوله فرهنگ، در مقابله جدّی با هجوم همه جانبه دشمن به مبانی دینی، انقلابی و و اخلاقی حسّاسیّت بیشتر و هوشمندانه‌تری داشته باشند.

رهبر انقلاب، قدرشناسی مسئولان از فرصت خدمت به مردم و همکاری و هم‌افزایی قوای سه‌گانه را ضروری دانستند.

این خبر درحال تکمیل است…

۲۱۷۲۱۷