استقلال تجربه تلخ پرسپولیس را تکرار نکرد/ پیروزی سخت شاگردان منصوریان مقابل مس کرمان

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، در ادامه مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی استقلال در ورزشگاه آزادی میزبان مس کرمان بود. علیرضا منصوریان برای این بازی از سیدمهدی رحمتی، لئوناردو پادوانی، رابسون جانواریو، یعقوب کریمی، هرائر مگویان، فرشید باقری، مجتبی حق‌دوست، جابر انصاری، بختیار رحمانی، کاوه رضایی و محسن کریمی در ترکیب اولیه استقلال استفاده کرد.
منصور ابراهیم زاده نیز رضا حیدری، بهنام داداش وند، مجید ایوبی، علیرضا ابراهیمی، وحید اسماعیل بیگی، محمدرضا زینالی خیری، فرزاد حسین خانی، محسن دلیر، علیرضا قاسمی، میلاد پورصف شکن، احمد زنده روح را به زمین فرستاد.
نیمه نخست
اولین موقعیت استقلال در این بازی در دقیقه ۹ توسط یعقوب کریمی ایجاد شد اما دروازه‌بان حریف سانتر او را قطع کرد و اجازه نداد توپ به انصاری برسد. مسی‌ها که در اوایل بازی نتوانسته بودند موقعیتی به وجود آورند، از دقیقه ۲۰ کم کم وارد زمین آبی‌پوشان شدند و جدی‌ترین موقعیت بازی در دقیقه ۲۴ توسط این تیم از دست رفت. پاس بازیکن مس در موقعیت تک به تک به مهاجم این تیم رسید اما بازیکن موقعیت زاویه بسته را نتوانست به گل تبدیل کند و توپ بعد از برخورد به تیر عمودی دروازه به بیرون رفت.
۲ دقیقه بعد علیرضا حاتمی از پشت محوطه جریمه با شوتی زمینی دروازه استقلال را تهدید کرد اما رحمتی در دو ضرب توپ را دفع کرد. در ادامه هیچ یک از دو تیم نتوانستند، کاری از پیش ببرند و به این ترتیب نیمه نخست این بازی کسل کننده با تساوی بدون گل به اتمام رسید.
نیمه دوم
با شروع نیمه دوم دو تیم تا ۱۰ دقیقه نتوانستند موقعیت جدی ایجاد کنند و تنها چند حمله نصفه و نیمه از جانب استقلال و مس ترتیب داده شد.
در دقیقه ۵۸ ضربه خطرناک جابر انصاری که می‌توانست وارد دروازه مس شود، با برخورد به مدافعان حریف برگشت داده شد.
کاوه رضایی در دقیقه ۶۶ با ضربه سر روی دروازه مس موقعیت خطرناکی خلق کرد اما با واکنش خوب حیدری توپ به کرنر رفت.
دغاغله در دقیقه ۶۹ دچار مصدومیت شدید شد اما در تصمیمی عجیب بعد از مداوا و زدن اسپری به ادامه بازی پرداخت.
در حالی که با نزدیک شدن به دقایق پایانی بازی استقلال چندان به آب و آتش نمی‌زد و منتظر رفتن بازی به وقت‌های اضافه بود، مس می‌توانست از غفلت آبی‌پوشان استفاده کرده و به گل پیروزی برسد. مجید تیکدری نژاد در دقیقه ۹۰ بعد از دریبل دو مدافع استقلال با مهدی رحمتی تک به تک شد اما توپ را درست به همان جایی فرستاد که دروازه‌بان استقلال ایستاده بود.

43 43

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *