دیدار مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کردستان با فرماندار سروآباد

به گزارش خبرآنلاین کردستان، فرماندار سروآباد ضمن تقدیر از خدمات شرکت برق گفت: ارائه خدمات به شهروندان و مردم مطمئنا بدون همدلی و تعامل بین سازمانها انجام نمی شود و بر این اساس خدمات انجام شده در سطح شهرستان در اثر تعامل خوب مدیر عامل و همکاران ایشان و رئیس اداره شهرستان با فرمانداری و مجموعه ادارات انجام شده است.
فرماندار سروآباد در ادامه خواستار توسعه شبکه برق روستای بیساران شد و گفت : روستای بیساران بزرگترین روستای سروآباد و از روستاهای پرجمعیت استان کردستان و حتی کشور است که می طلبد در اولین فرصت نسبت به توسعه شبکه برق این روستا اقدامات لازم صورت گیرد.
مفاخری در ادامه با توجه به پتانسیل ها و استعدادهای مناسب در حوزه کشاورزی ،خواستار تامین برق محور ژریژه شد که یکی از خواسته ها و نیاز های اساسی مردم این محور است که این موضوع باعث مهاجرت معکوس در این مناطق خواهد شد.
مفاخری در ادامه به هه وار نشینی مردم منطقه اورامان اشاره کرد و افزود با توجه به بازدید میدانی مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان از این هه وارها در سنوات گذشته برای تامین برق این هه وارها لازم است چاره ای اندیشیده شود،که مدیرعامل شرکت توزیع برق دراین رابطه استفاده از سلولهای خورشیدی را باتوجه به پرتابل بوده و جابجای آسان در فصل سرما پیشنهاد داد وخاطر نشان کرد که برای استفاده کنندگان از این سلولهای خورشیدی در صورت تحقق تلاش براین است که مزایای در نظر گرفته شود.
در ادامه مهندس نجفیان مدیر عامل توزیع نیروی برق استان کردستان تامین برق با بهترین کیفیت به مشترکین را هدف اصلی وزارت نیرو عنوان کرد و افزود این مهم در استان و شهرستانها در اولویت کاری و به حداقل رساندن خاموشی است.
مدیر عامل توزیع نیروی برق استان کردستان در ادامه به تخصیص اعتبار 6میلیارد ریال جهت تقویت شبکه برق 20کیلو ولت سروآباد اشاره کرد و افزود که تامین برق کارخانه قارچ سروآباد در مرحله اجرا است که انشالله تامین برق این کارخانه قارچ مرتفع و به بهره برداری برسد.

46

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *