نشان‌ فرانسوی طلای آبی به نوجوان باباحیدری رسید

به گیزارش خبرگزاری خبرآنلاین به نقل از روابط عمومی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان ، این رویداد بین‌المللی با موضوع «آب، طلای آبی» برگزار شد و 40 کشور با ارسال 2هزار و 800 اثر در آن شرکت کرده بودند.
براساس این خبر، 6 عضو کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کشور موفق به دریافت نشان و دیپلم افتخار این دوره از رقابت شدند که معصومه حیدری از مرکز فرهنگی هنری بابا حیدر توانست دیپلم افتخار این مسابقات را از آن خود کند.
تاثیر آب بر زندگی انسان‌ها و جانواران خشکی و دریاها به ویژه تاثیر آلودگی آب‌ها بر زندگی آبزیان دریایی از محوری‌ترین موضوع‌هایی است که کودکان و نوجوانان برگزیده ایرانی در آثارشان به تصویر کشیده‌اند.
برهمین اساس، «آندیا حیدری» 4 و نیم ساله از مرکز فرهنگی‌هنری شماره دو کانون کرمانشاه و «معصومه شرف‌الدینی» 8 ساله از مرکز فرهنگی‌هنری طبس کانون خراسان‌جنوبی موفق به دریافت «نشان و دیپلم افتخار» این مسابقه شدند.
در عین حال، «معصومه میراحمدی» 12 ساله از مرکز فرهنگی‌هنری بابا حیدر کانون چهارمحال و بختیاری، «روشا بابایی» 5 ساله از مرکز فرهنگی هنری آفرینش‌های تهران، «محمدصدرا تقی‌نژاد» 5 ساله از مرکز فرهنگی‌هنری قائن کانون خراسان‌جنوبی و «مهسا فریدونی» 11ساله از مرکز فرهنگی‌هنری پلدختر کانون لرستان دیپلم‌های افتخار این مسابقه را از آن خود کردند.
گفتنی است کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با ارسال 47 اثر در مسابقه‌ی بین‌المللی هنرهای تجسمی «لوئی فرانسوا» کشور فرانسه در سال 2017 شرکت کرده بود.

 

46

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *