شب‌نشینی با عاشقانه‌های تلویزیون

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، هفته سوم مرداد، تلویزیون با دو مجموعه «دلدادگان» و «آرماندو» به شب‌نشینی‌های تابستانی مردم راه پیدا می‌کند.

ایرج محمدی که تهیه‌کننده هر دو مجموعه این شب‌های تلویزیون است در پاسخ به این سوال که چرا هر دو سریال با تغییر شبکه مواجه شده‌اند گفت: «پر کردن اوقات فراغت یکی از رسالت‌های اصلی تلویزیون جمهوری اسلامی است، در کنار این هدف اصلی هر یک از شبکه‌های تلویزیون ماموریتی ویژه بر عهده دارند. ماموریتی که به اصل موضوع لطمه‌ای وارد نمی‌کند. در نهایت تلویزیون به دنبال ایجاد حال خوب در مخاطب است. با همین هدف معاونت سیما تصمیم گرفت تا مجموعه‌ای که برای شبکه سه ساخته شد به یک واگذار کند و سریال شبکه پنج سهم آنتن شبکه سه شد.»

تهیه کننده دو مجموعه «دلدادگان» و «آرماندو»همزمانی پخش دو کار خود را از اتفاقات خوب زندگی کاریش دانست و اضافه کرد: «البته همزمانی پخش این دو مجموعه باعث شده تا فشار زیادی به گروه وارد شود. به طوری که مجبور شدیم تعداد گروه‌های تدوین و صداگذاری و… را بیشتر کنیم.»

وی در پاسخ به این سوال که آیا به عنوان تهیه‌کننده تلویزیون ترجیح می‌دهید کارهایتان از شبکه خاصی پخش شود تصریح کرد: «همواره اعتقاد داشتم اگر کاری خوب باشد و مخاطب خود را پیدا کند لزوما نیازمند به شبکه پربیننده نیست و نباید نسبت به پخش حساسیت داشت.»

محمدی در پایان ابراز امیدواری که «دلدادگان» و «آرماندو» به عنوان دو سریال؛ یکی ملودرام عاشقانه و دیگری عاشقانه‌ای طنز، شب‌های تابستانی مردم ایران را جذاب‌تر کرده و حال آن‌ها را خوب‌تر نماید.

5757

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *